Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Yeni Dönem Kayıtları Başladı

2018-2019 yeni dönem  kurs kayıtlarımız başlamıştır.Müzik, tiyatro, yaratıcı drama, resim, matematik, ingilizce, zeka oyunları ve satranç kurslarımıza 31 Ekim tarihine kadar kayıt yaptıran öğrencilerimize %20 indirim uygulanacaktır.Kurumumuzda her yaştan öğrenciye ders verilmektedir.

Müzik eğitimlerimiz, haftada 1 ders saati enstrüman , 1 ders saati Solfej (nota) dersi olmak üzere
aylık 8-10 ders saatini kapsamaktadır.Müzik eğitimi programına katılan öğrencilerimiz Satranç eğitimlerimize ücretsiz katılabilmektedirler.

  Gitar(klasik,elektro,akustik,bas), piyano, keman, viyola, şan,solfej, yan flüt, klarnet, saksafon, bağlama ve ud eğitimleri verilmektedir.

Tiyatro eğitimlerimiz grup dersi şeklinde haftada iki ders saati olarak yapılmaktadır.Gruplar yaş aralıklarına göre belirlenmektedir.

Yaratıcı drama eğitimimiz grup dersi şeklinde haftada iki ders saati olarak yapılmaktadır.Gruplar yaş aralıklarına göre belirlenmektedir.

Resim eğitimlerimiz grup dersi şeklinde yapılmaktadır.Gruplar yaş aralıklarına göre belirlenmektedir.Resim çocuk gruplarımız haftada iki saat,genç ve yetişkin resim gruplarımız haftada dört saat eğitim almaktadır.

Satranç eğitimlerimiz grup dersi veya özel ders şeklinde yapılmaktadır.Grup derslerimiz haftada iki ders saati şeklinde yapılmaktadır.Gruplar yaş ve seviyelere göre belirlenmektedir.

Zeka Oyunları  kursumuz grup dersi veya özel ders şeklinde yapılmaktadır.Grup derslerimiz haftada iki ders saati şeklinde yapılmaktadır.Gruplar yaş ve seviyelere göre belirlenmektedir.

Matematik kursumuz grup dersi veya özel ders şeklinde yapılmaktadır.

İngilizce kursumuz grup dersi veya özel ders şeklinde yapılmaktadır.

Müzik,resim ve tiyatro yetenek sınavlarına hazırlık eğitimlerimizin ders saatleri öğrencimizin seviye tespitinden sonra belirlenmektedir.
Kurumumuz, her yıl konservatuvar ve güzel sanatlar hazırlık öğrencilerini uzman kadrosuyla büyük bir titizlik içerisinde ve ilkelerinden ödün vermeden yetenek sınavlarına hazırlamaktadır. Özveri, kararlılık ve disiplin çatısında birleşen eğitim rotamızla hedeflenen başarı oranına her sene yaklaşmaktadır. Bununla birlikte, yetenek sınavlarında başarı oranımız % 90'dır. 

Tüm branşlarımızda ücretsiz tanışma dersleri yapılmaktadır.Ücretsiz tanışma derslerine katılmak için randevu alabilirsiniz.

İletişim:0850 577 40 87 / 0532 338 42 75

Adres  :Bahriye Üçok Mahallesi 1827 Sokak No:16 Zemin Karşıyaka/İzmir